MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12398446
nr 1239 8446
Fåtölj
DUX, 1960-tal, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:02:30
100 kr
200 kr